Feromonový parfém pro muže extrémní zvýšení přitažlivosti

 

Feromony pro muže

Pořád nevíte, proč mají jiní muži u žen takové úspěchy? A vadí vám to? Myslíte si, že je to vzhledem, postavou či tučným bankovním kontem?  To je možné, ale existuje zaručený prostředek, jak můžete svoje případné nedostatky rázem odstranit. Použijte feromony pro muže! Přitažlivého muže bez jakýchkoli podmínek z vás udělá okamžitě speciální feromonový parfém. Už jste přece slyšeli, že se lidé dokáží zamilovat na první pohled. Právě v tom mají prsty feromony. Je to neviditelná síla, která k sobě potenciální partnery zázračně přitahuje.

 

Parfém Jupiter

Esence růží v srdci vůně se přiklání k pikantní vůní pižma, vanilky a jantaru ještě více do popředí, což  dává vůni intenzivnější chuť.

 parfem jupiter

Feromony pro muže – buďte pro každou ten pravý

Feromonový parfém používáte jako jiné parfémy, ale účinek je jako Formule 1. Díky němu dostane žena signál, že právě vy jste pro ni ten pravý. Feromony ovlivňují sexuální touhu od nepaměti a nejen u lidí. Víte, že v živočišné říši mají dosah i několik kilometrů? Pro samičku je to jako bezchybná navigace. Ale to nebudete potřebovat. Naše feromony pro muže působí pro nejbližší okolí. Vyzkoušejte je. Existují také feromony pro ženy.

Objednat kvalitní feromony

Ks 399 Kč/ks 399 Kč
Validate
Celková cena je: 848 Kč vč. DPH
Objednávka bude odeslána do 48 hodin.

SEO optimalizace Praha