Feromonový parfém pro ženy extrémní zvýšení přitažlivosti

Feromony pro ženy

Máte pocit, že už vašeho partnera moc nepřitahujete? Nebo si jen chcete ve společnosti zvýšit sebevědomí? Každou ženu potěší, když o ni muži stále projevují zájem. Větší sex-appeal vám pomohou získat feromony pro ženy. Jsou to zvláštní látky, které vzbuzují u druhých touhu být ve vaší blízkosti. Náš feromonový parfém pro ženy dokáže téměř zázraky. Díky němu v očích mužů úplně rozkvetete. Tato magická látka vám dodá přitažlivost, takže na nějaké své nedostatky rázem zapomenete. Dávají vám parfémy jistotu, že se mužům líbíte? To jste ještě neměla náš feromonový parfém. Ten vás zcela změní. Jako byste se stala přes noc celebritou.

parfem venus

Detaily: objem 20ml, cena 199,-Kč

Feromon parfém pro ženy Venus

Květinově-ovocná a zároveň práškového-sladká kompozice pro velmi zvláštní okamžiky, v nichž ženy chtějí okouzlit a svádět. Šťavnaté čerstvé ovoce v úvodních akordech  se slučuje s ženskými květinovými tóny. Smyslné dřeviny a jejich vůně poskytují  vynikající základnu.

parfem venus

Feromony pro ženy - buďte pro muže přitažlivější

Feromonový parfém není žádný obchodní trik. Obsahuje přirozené látky, které řídí sexualitu. Jsou jako magnet, který kolem vás vytváří zvláštní magické pole, jemuž nelze odolat. Feromony pro ženy působí na mozek, který se naladí na vaši vlnu. Pro muže budete okamžitě krásnější a atraktivnější. V naší nabídce jsou i feromony pro muže.

Objednat kvalitní feromony

Ks 399 Kč/ks 399 Kč
Validate
Celková cena je: 848 Kč vč. DPH
Objednávka bude odeslána do 48 hodin.

SEO optimalizace Praha